by
on
under
tagged
Permalink

Zimná dovolenka

dovolenka

Vymeňte letnú dovolenku za zimnú… Napr. v Kanade!

Mnoho ľudí cestuje na dovolenky k moru. Skúsili ste však už poriadnu dovolenku v zime? Dovolenka v severských krajinách môže byť rovnako, dokonca aj viac dobrodružná a plná zaujímavých zážitkov. Výhodou v týchto krajinách je, že tam nie je toľko turistov, ako takmer v každej plážovej, dovolenkovej destinácii. Výhodou je, ak máte medzinárodný vodičský preukaz, pretože na dlhšie prechádzky je v týchto krajinách skutočne mrazivo. Máte tam však ideálne podmienky na lyžovanie, snowboardovanie a všetky zimné športy. Krajina je prekrásna, pokrytá snehom a napríklad v Kanade môžete zažiť skutočný skvost – sneh do výšky až 3 metrov. Tieto krajiny a dovolenky lákajú najmä adrenalínových nadšencov a rôznych fotografov, ktorí chcú zachytiť na svojich fotografiách túto jedinečnú udalosť.

Najlepšie je dovolenkA počas Vianoc

Počuli ste už o leteckej spoločnosti, ktorá každý rok v decembri obdarúva svojich zákazníkov rôznymi darčekmi a prekvapeniami? Táto letecká spoločnosť berie sviatok Vianoce naozaj vážne. Takmer vás prinútia veriť v Santa Clausa. Každý rok je to vianočný zázrak. Tento rok, ak ste sa v decembri vydali na dovolenku do Kanady, mali ste možnosť byť jedným z niekoľkých šťastných cestujúcich, ktorí si pred letom priali nejaký darček „priamo u Santa Clausa“, a po prílete im s ich batožinou na bežiacom páse prišiel aj vytúžený darček. Všetkých cestujúcich to maximálne rozcítilo a rozplakalo, ľudia nechápali odkiaľ sa veci vzali. Všetky darčeky boli nádherne zabalené s ceduľkou a menom, komu darček patrí. Všetci cestujúci dostali všetko, čo si priali, či už to bol elektronika (počítače, tablety, televízor, fotoaparáty…), hračky pre deti (vláčiky, bábiky…), oblečenie, vianočné ozdoby, športové potreby a rôzne iné.

Najkrajší zážitok z dovolenky je na letisku

dovolenka

Vianočná dovolenka? Zažite počas nej svoj malý vianočný zázrak…

Minulý rok pred Vianocami, mali možnosť vidieť cestujúci vyššie spomínanej leteckej spoločnosti, nádherné vianočné predstavenie s hudbou, tancom a zábavou. Cestovanie môže byť niekedy dosť náročné, zdĺhavé a vyčerpávajúce. Zamestnanci známej leteckej spoločnosti to vedia, a preto sa rozhodli pred Vianocami aspoň takto potešiť svojich cestujúcich a spríjemniť im ich čakanie a únavné cestovanie. Dovolenka sa tak pre každého z nich stala výnimočná, nezabudnuteľná a hlavne emotívna a zábavná. Ľudia prestali myslieť, že už na letisku čakajú na svoj let niekoľko hodín, začali sa usmievať, tešiť sa a tancovať. Bola to dovolenka, na ktorú žiaden z nich nikdy nezabudne.