Dovolenka Tupai – miesto, z ktorého nebudete chcieť odísť

dovolenka

Dovolenka na ostrove v tvare srdca – to je dovolenka Tupai!

Dávate prednosť dovolenke na snehu alebo radšej na pláži? Alebo radšej zvolíte hory a turistiku? Každý si predstavuje svoju ideálnu dovolenku inak a my vám ponúkame tiež jeden tip – dovolenka na ostrove Tupai.

O ostrove Tupai

Tupai je ostrov patriaci do Francúzskej Polynézie. Nachádza sa v Tichomorí, 19 km severne od ostrova Bora Bora. Tento ostrov je známy najmä tým, že je v tvare srdca. Celý ostrov je obklopený koralovými útesmi, bohatými na farebný podmorský svet. Tupai však nie je obývaný ostrov. Nájdete tam len niekoľkých pracovníkov na kokosových plantážach. Tupai má svoje vlastné letisko, avšak nie je určené na medzinárodné lety, je obmedzené len na súkromné využívanie.
Romantická dovolenka či medové týždne

Tento ostrov je ideálny pre dvojice ako dovolenka počas medových týždňov. Nájdete tam súkromie, pokoj, pohodu a romantiku o akej sa vám môže len snívať. Priezračná voda ponúka výborné možnosti pre vodné športy, najmä potápanie a šnorchlovanie. Týždňová dovolenka sa vám na tomto ostrove bude zdať príliš krátka. Veľmi rýchlo si zvyknete na okolitú nádheru a pokoj, skutočne budete mať pocit, že ste v raji.

Ďalšie možnosti

Tupai nie je turistickým miestom, preto tam nenájdete tie najlepšie podmienky pre deti. Ak sa však cítite na dlhšiu dovolenku a dovoľujú vám to vaše možnosti, môžete sadnúť so sprievodcom na loď a prejsť na susedné ostrovy, ako napríklad už spomínaný Bora Bora alebo turisticky známe Tahiti.

dovolenka

Oáza pokoja – dovolenka Tupai