Svadba v zahraničí – nádherná tematická svadba v Austrálii (2. časť)

Pevne verím, že o tom, že svadba v zahraničí má svoje jedinečné čaro, som vás presvedčila už v predchádzajúcej časti článku. Ak vás táto téma však zaujala, pokojne čítajte ďalej. Dozviete sa o tom, ako prípravy na svadbu pokračovali ďalej a ak chystáte vlastnú svadbu, možno sa aj inšpirujete…

Ženích a jeho družbovia

V predchádzajúcom článku sme skončili pri tom, ako si nevesta vyberala svadobné šaty. Teraz nazrieme aj do výberu obleku pre ženícha. Hoci väčšinou sa na výbere ženíchovho obleku sa podieľa aj nevesta, v tomto prípade to tak nebolo. Ženíchovi s oblekom pomáhali jeho družbovia a nevesta sa nechala prekvapiť. Prvý raz totižto videla finálny výsledok až priamo na svadbe. Oblek ženícha i obleky jeho družbov boli šité na mieru a v rovnakom štýle, takže konečný efekt bol naozaj dych-berúci.

svadba v zahraničí

Nie len samotná svadba v zahraničí, ale aj pohľad na ženích bol dych-berúci 🙂

Pozvánky „s dušou“

Nasledovali pozvánky na svadbu – do tých manželia investovali o niečo viac, než bolo pôvodne v pláne, avšak výsledok určite stál za to. Hostí muselo príjemne naladiť na svadobnú tému už len to, keď tieto pozvánky dostali do rúk… Aby vyššie náklady ušetrili niekde inde, svadobné menu a program svadby si už vytvorili vlastnoručne s malou pomocou priateľov.

Vintage vs. Vandella ruže

Kvetinová výzdoba na svadbu v septembri bola tiež ťažkým orieškom. Nevesta totižto veľmi túžila po vintage ružiach a magnóliových listoch, avšak nakoniec sa podarilo zohnať „iba“ krémové vandella ruže, ktoré však nakoniec dokonale splnili na svadbe svoju úlohu a dotvorili neopakovateľnú atmosféru, ktorú mala celá táto svadba v zahraničí.

Skvelá ochutnávka vín a miesto pre svadbu

Miesto, kde by sa odohrávala táto rozprávková svadba v zahraničí, bolo v podstate vybraté už od začiatku. Hotel, v ktorom sa celá svadba odohrávala bol totižto pre novomanželov symbolický – jedno z ich prvých rande a tiež zásnuby sa konali práve v ňom. Taktiež zariadenie a interiér hotela sa skvele hodili k téme svadby. Nuž a ako obrovské plus najmä pri tomto type svadby bolo, že hotel ponúka jednu z najlepších ochutnávok vín v celej Austrálii.

svadba v zahraničí

Miesto pre svadbu hádam ani nemohlo byť vybrané lepšie

Torta a svadobná zábava

Nuž a na záver – svadobná torta a zábava. Svadobná torta s nádychom dekadencie skvele zapadla do témy tejto svadby. Pôsobila rustikálne a zároveň elegantne. O zábavu počas celého večera sa zasa staral skvelý DJ a hlavnú časť piesní tvorili piesne od U2 – kapela, ktorá mala pre novomanželov tiež zvláštnu symboliku.

svadba v zahraničí

Svadobná torta bola už len bodkou za rozprávkovým svadobným dňom…