Svadba v zahraničí – nádherná tematická svadba v Austrálii (1. časť)

Svadba v zahraničí má bezpochyby svoje čaro. Chcete vidieť, ako môže vyzerať napr. svadba v romantickej a krásnej Austrálii? V dnešnom článku som sa pozrela na jednu austrálsku svadbu tematicky ladenú do obdobia vinobrania (mimochodom, zaujímavá symbolika – veď víno, rovnako ako aj láska, čím dlhšie zreje, tým je lepšie). Nuž a môžem povedať, že takáto svadba vyzerala naozaj nádherne!

svadba v zahraničí

Nádherná svadba v zahraničí, konkrétne v Austrálii, s témou vinobrania

Prečo svadba v zahraničí?

Prečo svadba v zahraničí a prečo práve v Austrálii? Odpoveď bola v podstate jednoduchá – pretože Austrália bola miestom, kde sa novomanželia spoznali. Obaja z cudziny, po prvý krát na tomto mieste, dokopy ich dali priatelia, ktorých tu spoznali. V podstate to bolo rande na slepo. A okrem toho, ich láska k prírode bola taktiež dôvodom, prečo sa rozhodli mať svadbu práve na tomto kontinente, konkrétne v blízkosti mesta Bowral.

Družičkovské šaty a doplnky

Plánovanie svadby začalo celkom netradične, presne tak, ako netradičná bola aj celá táto svadba v zahraničí. Ako prvé sa totižto začali hľadať šaty pre družičky. Prvá bola vybratá farba pre šaty – nádherná hrdzavá, ktorá dokonale ladila so svadobnou témou vinobrania. Základný štýl šiat takisto vybrala nevesta, ale vzhľadom k tomu, že každá družička mala inú postavu, aby sa cítili pohodlne, výber toho, či chcú napr. šaty na ramienka alebo šaty so srdiečkovým výstrihom, bolo už na ich uvážení. Splniť však družičky museli ešte jednu podmienku – perlové doplnky, ktoré zjemnili vášnivú „ohňovú“ farbu ich šiat.

svadba v zahraničí

Družičky v plnej kráse v ich jedinčných šatách

Svadobné šaty pre nevestu

„Vinobranícka“ svadba v zahraničí sa odrazila aj na štýle svadobných šiat nevesty. Ako sama povedala, jej predstava svadobných šiat odjakživa spočívala v nazberaných princeznovských šatách. Konečný výber však bol úplne iný – úzke šaty, ktoré zvýrazňujú krivky a navyše majú nádherné detaily, ktorých cieľom bolo, aby tiež ladili s témou vinobrania. Bola to láska na prvý pohľad, avšak malo to jeden háčik – šaty mali iba v jednej veľkosti, ktorá bola neveste o kúsok menšia, než by bolo treba. A tak do svadby ju čakala ešte jedna výzva navyše – schudnúť do svojich vysnívaných svadobných šiat.

svadba v zahraničí

Výzva pre nevestu: jej svadobné šaty

O tom, ako prebiehali ďalšie prípravy na svadbu, sa dočítate v pokračovaní článku.