Poľovníctvo na Slovensku

jagdreisenHľadáte originálny darček pre svojho priateľa, muža, otca či brata? Ak majú radi poľovníctvo, mám pre vás skvelý nápad. Počuli ste už o spoločnosti, ktorá organizuje lovecké zájazdy? Lovecké cesty a zájazdy sú celkom rozšírené a obľúbené v okolitých krajinách a konečne už aj na Slovensku. Môžete si vybrať z ponuky niekoľkých exotických destinácií. Ja som sa o tejto spoločnosti dozvedela pred rokom a môj muž už bol napríklad na lov v Namíbii.

Afrika je nádherná exotická krajina a môj muž si zájazd nevedel vynachváliť. Vraj je to zážitok na celý život. Jediná prekážka tam bola tá, že ja loviť nechodím a preto si tento zájazd nevieme vychutnať spolu. Tieto zájazdy sa konajú aj na Slovensku.

Lov na Slovensku je veľmi zaujímavý, keďže pre niekoho je to rodná krajina, no keď ide loviť so zahraničnými „priateľmi“,  začne vnímať aj veci okolo seba, ktoré doteraz nevnímal. Momentálne je na Slovensku rozšírený rybolov.  Na loveckých zájazdoch  máte možnosť spoznať krajinu z úplne iného pohľadu ako keď idete do bežných dovolenkových letovísk. Poľovníctvo zahrňuje nádherné prostredie, prírodu, čerstvý vzduch a pastvu pre oči. Získate nezabudnuteľné spomienky, o ktorých budete rozprávať svojim známym ešte dlho po tom.

4 comments to “Poľovníctvo na Slovensku”
4 comments to “Poľovníctvo na Slovensku”
  1. Pingback: Lov na Slovensku - Recenzie Cestovanie | Blogs ...

  2. Pingback: Blogs - Traveling | Pearltrees

  3. Pingback: Lov na Slovensku - Recenzie Cestovanie | Favori...

  4. Pingback: Blogs traveling | Pearltrees

Comments are closed.