Naše zážitky z dovolenky na Maledivy

dovolenky

Dovolenky na Maledivy patria k tým najvyhľadávanejším

Aj keď sa veľmi nerada balím, konečne je čas dovolenky! Tento rok som sa rozhodla pre dovolenku na Maledivy.

S kamarátkou sme sa rozhodli pre kúpi last minute dovolenky prostredníctvom TUI ReiseCenter za veľmi výhodné ceny. Tešila som sa ako malé dieťa deň pred Vianocami.

O začiatku dovolenky…

Cestovali sme v pondelok ráno. Let bol celkom príjemný, aj keď trošku dlhý.  Zo začiatku sme mali menšie obavy, keďže v katalógu vždy všetko vyzerá veľmi pekne a lákavo, no niekedy vás realita nemilo prekvapí. Všetko však bolo skvelé. Ubytovanie, strava, veľmi priateľskí ľudia, pláž, prostredie, obchody, reštaurácie, salóny krásy, no proste všetko.  Maledivy boli vždy mojím snom, miesto, ktoré som už dávno túžila navštíviť.

Prečo práve Maledivy?

Dovolenky Maledivy sú známe pre svoje nádherné pláže s bielym pieskom a čírou vodou. Preto je toto miesto ideálne pre vodné športy. Ja mám najradšej potápanie, aj keď na tomto mieste  som zistila, že voda je natoľko transparentná, že všetky morské živočíchy bolo vidieť aj voľným okom z brehu. Naše dni vyzerali ideálne a dovolenkovo. Oddychovali sme v hojdacej sieti, užívali si pláž a more, príjemnú spoločnosť miestnych a vychutnávali sme si skvelé tradičné jedlá, medzi ktoré najčastejšie patrili ryby na rôzny spôsob a exotické druhy ovocia.

Pracovníci TUI ReiseCenter splnili všetko, čo nám sľúbili, čo znamenalo, že sme sa stali ich vernými zákazníčkami.